Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 25 вересня 2017 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегії, що відбудеться 25 вересня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 14 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду.

ДОДАТОК
до питання порядку денного засідання Комісії у складі колегії
25 вересня 2017 року про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду

  1. Абдужабарова Ірина Павлівна
  2. Аннюк Наталія Іванівна
  3. Ахмедов Сергій Мінаварович
  4. Бабич Віталія Віталіївна
  5. Базіль Роман Володимирович
  6. Баліцький Олександр Олегович
  7. Балла Наталія Олександрівна
  8. Балтак Дмитро Олегович
  9. Балюк Віталій Олександрович
  10. Бендерук Євгенія Олександрівна
  11. Беринда Олена Юріївна
  12. Бессонов Олександр Володимирович
  13. Биковський Микола Юрійович
  14. Білик Ігор Анатолійович
  15. Білоусова Олена Олександрівна
  16. Бодрова Олександра Петрівна
  17. Бойчук Михайло Миколайович
  18. Бондаренко Денис Михайлович
  19. Бондарчук Світлана Анатоліївна
  20. Борох Валерій Миколайович
  21. Бреславець Марина Віталіївна
  22. Бударна Віталія Олексіївна
  23. Бучак Діанна Михайлівна
  24. Василенко Олена Дмитрівна
  25. Васинчук Олена Володимирівна
  26. Віцькова Ольга Олегівна
  27. Вовк Наталя Валеріївна
  28. Волоткевич Андрій Вікторович
  29. Габуєв Георгій Юрійович
  30. Гаврищук Василь Миколайович
  31. Герасименя Олексій Юрійович
  32. Гергель Сергій Володимирович
  33. Гладка Альона Вікторівна
  34. Глива Світлана Степанівна
  35. Гомаз Валентина Віталіївна
  36. Гончарук Юлія Олександрівна
  37. Гордієнко Володимир Володимирович
  38. Горецький Олексій Анатолійович
  39. Граскова Олена Сергіївна
  40. Гресько Олег Романович
  41. Гринь Оксана Олександрівна
  42. Гринько Лариса Петрівна
  43. Грицай Наталія Михайлівна
  44. Гросул Наталія Павлівна
  45. Грушецький Іван Леонідович
  46. Губа Оксана Василівна
  47. Гурачок Світлана Олексіївна
  48. Гуртовенко Ольга Володимирівна
  49. Данилов Анатолій Валентинович
  50. Деревенський Ігор Іванович
  51. Дериглазова Тетяна Володимирівна
  52. Джевага-Третьякова Світлана Юріївна
  53. Джунь Інга Владиславівна
  54. Доброчинська Анастасія Сергіївна
  55. Доник Марія Миколаївна
  56. Дудка Ігор Олександрович
  57. Дурдинець Володимир Володимирович
  58. Ейсмонт Марина Олексіївна
  59. Єфімова Тетяна Вікторівна
  60. Жук Євгенія Олегівна
  61. Жукевич Любомир Ярославович
  62. Журавська Лариса В'ячеславівна
  63. Замковенко Григорій Анатолійович
  64. Защитинська Тетяна Іванівна
  65. Іванченко Ольга Миколаївна
  66. Ігнатьєв Андрій Сергійович
  67. Ільницький Сергій Михайлович
  68. Калантаєнко Сергій Вікторович
  69. Карімов В'ячеслав Валерійович
  70. Карпенко Ольга Миколаївна
  71. Кирилова Діана Олександрівна
  72. Киричук Сергій Володимирович
  73. Кир'як Світлана Анатоліївна
  74. Кнуров Олег Анатолійович
  75. Ковалець Ігор Миколайович
  76. Ковальчук Володимир Олексійович
  77. Козій Дар'я Олександрівна
  78. Козлюк Олена Володимирівна
  79. Колєснікова Наталія Олександрівна
  80. Колісніченко Наталія Володимирівна
  81. Колотило Тетяна Онуфріївна
  82. Копитко Олександр Васильович
  83. Корж Руслан Олегович
  84. Корнієнко Тетяна Миколаївна
  85. Коровіна Наталя Георгіївна
  86. Костенко Василь Миколайович
  87. Костенніков Дмитро Вікторович
  88. Костюк Ганна Олександрівна
  89. Косюченко Олена Вікторівна
  90. Кравченко Каріна Олександрівна
  91. Крамар Володимир Петрович
  92. Крепчук Оксана Михайлівна
  93. Крива Юлія Володимирівна
  94. Крушельницька Вероніка Ігорівна
  95. Кузьменко Тетяна Олексіївна
  96. Кукульник Яна Володимирівна
  97. Кулішенко Олена Юріївна
  98. Кунець Мирослава Григорівна
  99. Кунинець Ірина Ігорівна
  100. Лаба Ольга Павлівна
  101. Лафірук Андрій Андрійович
  102. Лебединець Ганна Сергіївна
  103. Лебідь Антон Володимирович
  104. Лебідь Сергій Юрійович
  105. Литвин Надія Олександрівна
  106. Лісіченко Ольга Павлівна
  107. Лола Тимофій Олександрович
  108. Малик Юлія Леонідівна
  109. Малихіна Вікторія Василівна
  110. Мардус Наталія Іванівна
  111. Микульшина Ганна Анатоліївна
  112. Михайлюченко Оксана Володимирівна
  113. Михалевич Інна Миколаївна
  114. Мідик Степан Михайлович
  115. Мусієнко Мар'яна Богданівна
  116. Нарольський Максим Михайлович
  117. Нєфьодов Віктор Сергійович
  118. Новіцька Оксана Анатоліївна
  119. Овчаренко Ігор Анатолійович
  120. Остафійчук Ігор Борисович
  121. Пасічніченко Олег Петрович
  122. Паш Артем Васильович
  123. Пашинна Лілія Василівна
  124. Петрова Яна Василівна
  125. Печений Євген Володимирович
  126. Пінчук Сергій Юрійович
  127. Плешивцев Віталій Олександрович
  128. Плінська Алла Володимирівна
  129. Поліщук Юрій Адамович
  130. Попович Володимир Сергійович
  131. Потапчук Вікторія Сергіївна
  132. Потьомкін Олександр Володимирович
  133. Приступа Юрій Михайлович
  134. Приходько Світлана Петрівна
  135. Прудніков Віктор Геннадійович
  136. Пустовойт Людмила Юріївна
  137. Пушка Ігор Андрійович
  138. Пшик Яна Володимирівна
  139. Раданович Григорій Михайлович
  140. Резніков Юрій Миколайович
  141. Ріяко Євген Олександрович
  142. Розкошинська Світлана Орестівна
  143. Роюк Людмила Іванівна
  144. Рубель Світлана Петрівна
  145. Рудик Євгенія Володимирівна
  146. Рязанова Світлана Анатоліївна
  147. Семанишин Валерій Степанович
  148. Семенюк Іван Васильович
  149. Сергієнко Олена Олександрівна
  150. Сизова Зоряна Юріївна
  151. Сильченко Олександр В`ячеславович
  152. Сковера Сергій Олександрович
  153. Слободянюк Максим Вікторович
  154. Соколова Анна Петрівна
  155. Старостенко Олександр Олександрович
  156. Старостенко Олена Валентинівна
  157. Стеценко Артем Вікторович
  158. Столяренко Сергій Вікторович
  159. Сукач Мирослава Вікторівна
  160. Сухарева Олена Вікторівна
  161. Тарасенко Юлія Олександрівна
  162. Телешевська Світлана Михайлівна
  163. Тимошенко Ірина Вольдемарівна
  164. Тісцова Ірина Юріївна
  165. Ткачук Тетяна Василівна
  166. Токар Олена Анатоліївна
  167. Третяк Яна Миколаївна
  168. Тульчевська Наталя Володимирівна
  169. Тульчевський Олександр Володимирович
  170. Федосєєв Євген Олександрович
  171. Франтовська Олеся Євгенівна
  172. Франчук Вячеслав Сергійович
  173. Хамініч Ольга Григорівна
  174. Ханенків Ольга Михайлівна
  175. Харченко Олександр Васильович
  176. Хахула Микола Олегович
  177. Хлистун Юлія Анатоліївна
  178. Цеба Олександр Анатолійович
  179. Чайка Олена Сергіївна
  180. Чиборак Василь Петрович
  181. Чистик Андрій Олегович
  182. Чорнуха Віта Олександрівна
  183. Чубко Віталій Анатолійович
  184. Чумакова Наталія Сергіївна
  185. Швець Ольга Валеріївна
  186. Шевчук Ірина Григорівна
  187. Шляховська Ірина Миколаївна
  188. Шумило Наталія Богданівна
  189. Щербатюк Олександр Володимирович
  190. Яковенко Тетяна Іванівна
  191. Яковченко Андрій Вікторович
  192. Ярмош Володимир Іванович
  193. Ярова Світлана Вікторівна
  194. Ярова Світлана Олексіївна
Перейти на початок