Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 25 вересня 2017 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегії, що відбудеться 25 вересня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду.

ДОДАТОК
до питання порядку денного засідання Комісії у складі колегії
25 вересня 2017 року про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду

  1. Алєксєєв Володимир Вікторович
  2. Аносов Віталій Миколайович
  3. Афійчук Юрій Михайлович
  4. Бабенко Дмитро Анатолійович
  5. Бабій Світлана Анатоліївна
  6. Балакірєв Микола Сергійович
  7. Баранов Юрій Аркадійович
  8. Бережна-Семененко Світлана Вікторівна
  9. Березовська Лілія Вікторівна
  10. Бєліцька Катерина Вікторівна
  11. Білоконь Олена Юріївна
  12. Бойко Андрій Вікторович
  13. Брензило Віталій Вікторович
  14. Бугрик Наталя Олександрівна
  15. Величко Лариса Петрівна
  16. Винницький Василь Васильович
  17. Власова Наталія Сергіївна
  18. Вовк Евеліна Пилипівна
  19. Волкова Ольга Геннадіївна
  20. Волощук Олена Олександрівна
  21. Воробєй Тетяна Олексіївна
  22. Вотькало Олена Сергіївна
  23. Гапченко Ярослава Миколаївна
  24. Герасименко Лілія Володимирівна
  25. Гладка Олена В`ячеславівна
  26. Гладка Ольга Олександрівна
  27. Головач Ірина Ігорівна
  28. Головенко Василь Васильович
  29. Голярчук Алла Анатоліївна
  30. Гончарук Наталія Миколаївна
  31. Горбач Юлія Богданівна
  32. Гордєєва Альона Миколаївна
  33. Грабар Віра Богданівна
  34. Грубар Дмитро Олександрович
  35. Гудзь Любов Григорівна
  36. Гудкова Тетяна Андріївна
  37. Гуменюк Віталій Васильович
  38. Дахно Марина Михайлівна
  39. Дацко Юлія Степанівна
  40. Дем'янов Юрій Миколайович
  41. Дідківська Ольга Вікторівна
  42. Домашенко Юрій Миколайович
  43. Дрюченко Олександр Сергійович
  44. Дупляк Степан Анатолійович
  45. Дяченко Олексій Миколайович
  46. Жук Ганна Володимирівна
  47. Задиран Олена Валеріївна
  48. Зарічанська Зоя Віталіївна
  49. Зелінська Тетяна Георгіївна
  50. Іванов Костянтин Юрійович
  51. Іванович Леся Євгенівна
  52. Калич Роман Петрович
  53. Кара Алла Іванівна
  54. Карпеєва Галина Валеріївна
  55. Карцева Ірина Юріївна
  56. Карчевська Руслана Данилівна
  57. Кенкеч Ольга Сергіївна
  58. Киретів Віктор Васильович
  59. Кириленко Катерина Олександрівна
  60. Клименко Юлія Іванівна
  61. Коваль Ольга Мирославівна
  62. Ковтюк Любов Володимирівна
  63. Козак Ірина Адамівна
  64. Козленко Анастасія Юріївна
  65. Коломоєць Ганна Миколаївна
  66. Конанець Ірина Миколаївна
  67. Корінний Сергій Олександрович
  68. Корованенко Світлана Анатоліївна
  69. Коханова Юлія Ігорівна
  70. Кримчак Олександр Анатолійович
  71. Кріпак Ірина Олексіївна
  72. Кузма Наталя Петрівна
  73. Кулик Андрій Васильович
  74. Кучерява Зоряна Ігорівна
  75. Кучинський Ярослав Юрійович
  76. Лапезіна Наталя Олександрівна
  77. Лаптєва Олена Володимирівна
  78. Левко Оксана Олександрівна
  79. Легін Андрій Валерійович
  80. Лисенко Юлія Миколаївна
  81. Локатир Лілія Іванівна
  82. Лопатинська Оксана Василівна
  83. Лукашова Олена Борисівна
  84. Лупак Алла Вікторівна
  85. Макух Тетяна Володимирівна
  86. Малачинська Світлана Анатоліївна
  87. Марченкова Світлана Олександрівна
  88. Маслова Валентина Леонідівна
  89. Махлай Сніжана Миколаївна
  90. Махортова Віта Василівна
  91. Мєньков Андрій Васильович
  92. Мишинюк Ольга Аркадіївна
  93. Мілкіна Олександра Володимирівна
  94. Мірзоєва Людмила Солтанівна
  95. Міщенко Інесса Ігорівна
  96. Мордвінов Андрій Олександрович
  97. Москва Юлія Орестівна
  98. Мурашко Микола Сергійович
  99. Мусієнко Ольга Дмитрівна
  100. Мушта Ірина Сергіївна
  101. Надвинична Галина Ярославівна
  102. Невеніцин Євген Валерійович
  103. Нечипоренко Віталій Володимирович
  104. Нікончик Наталія Вадимівна
  105. Ніценко Тетяна Олександрівна
  106. Обухівський Олексій Валерійович
  107. Ольшанська Оксана Едуардівна
  108. Оніщенко Максим Іванович
  109. Орел Наталія Геннадіївна
  110. Ортинська Наталія Миколаївна
  111. Остапенко Мар'яна Василівна
  112. Панасенко Євгеній Миколайович
  113. Петрова Наталя Миколаївна
  114. Петровська Марина Вікторівна
  115. Петруня Владислав Сергійович
  116. Пікало Катерина Володимирівна
  117. Повідайчик Олег Іванович
  118. Подмаркова Юлія Миколаївна
  119. Пономар Вікторія Володимирівна
  120. Почепецька Надія Олександрівна
  121. Проскурін Володимир Геннадійович
  122. Проскуріна Наталія Юріївна
  123. Рибачук Олена Григорівна
  124. Рибіцька Катерина Олександрівна
  125. Савон Тетяна Євгенівна
  126. Сверида Роман Любомирович
  127. Семенців Василь Дмитрович
  128. Сиволап Андрій Сергійович
  129. Сівак Олена Валентинівна
  130. Сідоренко Юлія Михайлівна
  131. Сорокіна Ольга Сергіївна
  132. Стартанович Дмитро Володимирович
  133. Стасовська Олена Миколаївна
  134. Стефанишин Петро Володимирович
  135. Сущенко Ірина Олександрівна
  136. Тимощук Наталія Михайлівна
  137. Титаренко Павло Валентинович
  138. Томнюк Любов Михайлівна
  139. Трегуб Юлія Євгенівна
  140. Федоричко Михайло Михайлович
  141. Ференц Ростислав Іванович
  142. Хамандрик Ярослав Романович
  143. Хамідов Кязім Серверович
  144. Хамчич Алла Олександрівна
  145. Холод Вікторія Володимирівна
  146. Хороша Еліна Миколаївна
  147. Цибуля Ірина Йосифівна
  148. Чепурко Андрій Сергійович
  149. Честнєйша Юлія Олександрівна
  150. Швидак Сергій Іванович
  151. Шевченко Тетяна Валеріївна
  152. Шелеховська Олена Леонідівна
  153. Шестернін Віталій Дмитрович
  154. Ширант Алла Анатоліївна
  155. Шкурко Катерина Василівна
  156. Щипакіна Катерина Віталіївна
  157. Юрочкін Юрій Валерійович
  158. Якимець Оксана Ігорівна
  159. Яковлева Вікторія Миколаївна
  160. Яновський Михайло Іванович
Перейти на початок