Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 24 квітня 2017 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання колегій Комісії, що відбудуться 24 квітня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 09 год. 00 хв.

Список кандидатів

до питань порядків денних засідань колегій Комісії
24 квітня 2017 року

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата

Найменування касаційного суду у складі Верховного Суду,

на зайняття вакантної посади у якому претендує кандидат

1.

Абрамов Петро Станіславович

Касаційний цивільний суд

2.

Акулова Ніна Володимирівна

Касаційний господарський суд

3.

Алєєва Інна Вячеславівна

Касаційний господарський суд

4.

Анцупова Тетяна Олександрівна

Касаційний адміністративний суд

5.

Бабкова Тетяна Вікторівна

Касаційний цивільний суд

6.

Бевзенко Володимир Михайлович

Касаційний адміністративний суд

7.

Білецька Людмила Миколаївна

Касаційний господарський суд

8.

Богачук Ярослав Олександрович

Касаційний цивільний суд

9.

Бойчук Ігор Васильович

Касаційний цивільний суд

10.

Бондар Володимир Борисович

Касаційний кримінальний суд

11.

Васильєв Олександр Павлович

Касаційний кримінальний суд

12.

Ганечко Олена Миколаївна

Касаційний адміністративний суд

13.

Ганзенко Олександр Олександрович

Касаційний адміністративний суд

14.

Голубицький Станіслав Савелійович

Касаційний кримінальний суд

15.

Горох Олексій Петрович

Касаційний кримінальний суд

16.

Гришин Геннадій Анатолійович

Касаційний кримінальний суд

17.

Гуйван Петро Дмитрович

Касаційний цивільний суд

18.

Гумега Оксана Валеріївна

Касаційний господарський суд

19.

Данилевич Надія Андріївна

Касаційний адміністративний суд

20.

Демидова Алла Маркіянівна

Касаційний господарський суд

21.

Демидюк Ольга Борисівна

Касаційний цивільний суд

22.

Дроботова Тетяна Борисівна

Касаційний господарський суд

23.

Іваненко Яна Леонідівна

Касаційний адміністративний суд

24.

Кишакевич Лев Юрійович

Касаційний кримінальний суд

25.

Кібенко Олена Рувімівна

Касаційний господарський суд

26.

Коломис Вікторія Вікторівна

Касаційний господарський суд

27.

Коротенко Євген Васильович

Касаційний цивільний суд

28.

Лобойко Леонід Миколайович

Касаційний кримінальний суд

29.

Марчук Наталія Олегівна

Касаційний кримінальний суд

30.

Миркушіна Наталія Станіславівна

Касаційний кримінальний суд

31.

Печений Олег Петрович

Касаційний цивільний суд

32.

Святецький Віктор Валентинович

Касаційний адміністративний суд

33.

Сірош Микола Васильович

Касаційний адміністративний суд


Перейти на початок