Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 22 вересня 2017 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегії, що відбудеться 22 вересня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду.

ДОДАТОК
до питання порядку денного засідання Комісії у складі колегії
22 вересня 2017 року про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду

  1. Артерчук Лілія Володимирівна
  2. Багно Анна Олександрівна
  3. Бершадська Анастасія Юріївна
  4. Бикова Юлія Володимирівна
  5. Білопольська Наталія Анатоліївна
  6. Білорусова Ганна Олексіївна
  7. Білоусова Алла Анатоліївна
  8. Блажко Олександр Миколайович
  9. Бобровицька Оксана Ігорівна
  10. Бойсан Юрій Ярославович
  11. Бондаренко Ганна Олександрівна
  12. Бродько Анатолій Іванович
  13. Вовк Роман Володимирович
  14. Войтюк Тетяна Леонідівна
  15. Волохатих Костянтин Сергійович
  16. Гальченко Станіслав Євгенович
  17. Гарасим Юрій Богданович
  18. Гаращенко Олена Василівна
  19. Гарщаль Ганна Василівна
  20. Гацура Зоя Миколаївна
  21. Глибіна Галина Василівна
  22. Голіченко Сергій Вікторович
  23. Горяна Олена Олександрівна
  24. Гриньова Інна Дмитрівна
  25. Гусаров Антон Володимирович
  26. Гуцол Руслан Іванович
  27. Данилюк Павло Степанович
  28. Дзюбак Олександр Васильович
  29. Довгуник Тетяна Василівна
  30. Дорошенко Олександр Сергійович
  31. Драган Леся Володимирівна
  32. Друзь Сергій Валентинович
  33. Дубовий Степан Анатолійович
  34. Єжела Олена Вікторівна
  35. Забєліна Оксана Леонідівна
  36. Зміївська Світлана Сергіївна
  37. Зюзь Олександр Володимирович
  38. Ільніцький Ігор Іванович
  39. Ільченко Олена Михайлівна
  40. Ісаєва Юлія Сергіївна
  41. Калугіна Ганна Борисівна
  42. Климчук Тетяна Володимирівна
  43. Ковінько Денис Володимирович
  44. Кондратенко Юлія Анатоліївна
  45. Кондратьєва Юлія Володимирівна
  46. Коробченко Антоніна Володимирівна
  47. Костинюк Олена Дмитрівна
  48. Котенко Руслана Володимирівна
  49. Крамаренко Катерина Сергіївна
  50. Красовська Світлана Анатоліївна
  51. Кремер Ірина Олександрівна
  52. Кривохижа Юрій Андрійович
  53. Кріль Христина Степанівна
  54. Крушельницька Богдана Олегівна
  55. Кужильна Катерина Вікторівна
  56. Кунець Наталія Романівна
  57. Курилін Віталій Олексійович
  58. Леміщак Дмитро Михайлович
  59. Лисенко Олена Олександрівна
  60. Литовченко Юлія Валеріївна
  61. Ложкіна Олена Ігорівна
  62. Луєнко Анна Володимирівна
  63. Лучко Ірина Андріївна
  64. Майборода Сергій Сергійович
  65. Малюк Марина Вікторівна
  66. Манова Інна Миколаївна
  67. Марук Віталій Михайлович
  68. Мацей Михайло Михайлович
  69. Мацола Олена Анатоліївна
  70. Мітічкін Сергій Миколайович
  71. Мотрук Лілія Іванівна
  72. Мотулько Ольга Василівна
  73. Мусіченко Світлана Миколаївна
  74. Ничипорчук Тетяна Олександрівна
  75. Околіт Оксана Павлівна
  76. Опанасюк Тетяна Іванівна
  77. Павліченко Тетяна Сергіївна
  78. Паровишник Марина Олексіївна
  79. Поліщук Олена Володимирівна
  80. Прогляда Інеса Олександрівна
  81. Прончакова Ганна Василівна
  82. Разуменко Олексій Леонідович
  83. Рибак Світлана Юріївна
  84. Романенко Кароліна Сергіївна
  85. Романчук Любов Василівна
  86. Рубан Тетяна Петрівна
  87. Савич Андрій Степанович
  88. Сафарова Анжеліка Фархатівна
  89. Сех Галина Василівна
  90. Сивухін Григорій Сергійович
  91. Скрипник Сніжана Валеріївна
  92. Сливка Ірина Вікторівна
  93. Сташків Тетяна Григорівна
  94. Тарасенко Катерина Сергіївна
  95. Тарасюк Андрій Миколайович
  96. Тверда Анна Іванівна
  97. Тринчук Василь Васильович
  98. Трохименко Надія Станіславівна
  99. Фалін Іван Юрійович
  100. Федоренко Роман Олегович
  101. Федоряк Василь Васильович
  102. Федчишена Тетяна Юріївна
  103. Францевич Володимир Володимирович
  104. Хіміч Богдан Сергійович
  105. Хохлова Тетяна Анатоліївна
  106. Цимбал Алла Михайлівна
  107. Чекулаєв Сергій Олександрович
  108. Чемерис Людмила Миколаївна
  109. Чепурна Наталія Вікторівна
  110. Чехута Світлана Вікторівна
  111. Чих Ольга Василівна
  112. Шаповал Іванна Василівна
  113. Шкільняк Борис Михайлович
  114. Штихир Анна Петрівна
  115. Шульга Тетяна Євгеніївна
  116. Щерблюк Ольга Василівна
  117. Яремчук Світлана Михайлівна
  118. Ярошевич Ігор Олегович
Перейти на початок