Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 21 вересня 2017 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегії, що відбудеться 21 вересня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду.

ДОДАТОК
до питання порядку денного засідання Комісії у складі колегії
21 вересня 2017 року про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду

  1. Айдаєв Рустам Зайнутдінович
  2. Андреєв Володимир Сергійович
  3. Андріїв Лілія Ярославівна
  4. Асєєв Андрій Вікторович
  5. Бабич Наталя Сергіївна
  6. Байрак Галина Михайлівна
  7. Барибіна Катерина Борисівна
  8. Батрак Ксенія Вікторівна
  9. Береговенко Наталія Григорівна
  10. Білера Ірина Володимирівна
  11. Білокінь Дмитро Юрійович
  12. Богдан Марія Миколаївна
  13. Бредіхін Юрій Юрійович
  14. Булгаров Олександр Олександрович
  15. Бушина Ганна Вікторівна
  16. Вередюк Віта Михайлівна
  17. Вітовська Наталія Мирославівна
  18. Волкогон Тетяна Володимирівна
  19. Габрук Ірина Вікторівна
  20. Гайдук Юрій Анатолійович
  21. Гачок Тетяна Іванівна
  22. Горбенко Олена Олександрівна
  23. Горустович Денис Борисович
  24. Горшевська Світлана В'ячеславівна
  25. Драч Дмитро Миколайович
  26. Дрібіна Ольга Олександрівна
  27. Дроздова Юлія Олександрівна
  28. Дяченко (Заєць) Леся Володимирівна
  29. Єрьоменко Олена Вячеславівна
  30. Живіцька Наталія Василівна
  31. Заблуда Ганна Іванівна
  32. Злуніцина Яна Олександрівна
  33. Зуєва Оксана Анатоліївна
  34. Іващенко Олександр Миколайович
  35. Ільницька Інна Володимирівна
  36. Каганович Олег Ігорович
  37. Калашнікова Тетяна Олександрівна
  38. Квіта Олена Тарасівна
  39. Кіндратишин Леся Романівна
  40. Кірієнко Тетяна Павлівна
  41. Кірюхов Руслан Володимирович
  42. Клінчук Оксана Миколаївна
  43. Костюк Олег Петрович
  44. Коцюба Надія Ярославівна
  45. Кравець Марина Олександрівна
  46. Кудрін Дмитро Анатолійович
  47. Кукавська Ольга Іванівна
  48. Лабуня Світлана Євгенівна
  49. Лазенга Олег Миколайович
  50. Латишева Людмила Петрівна
  51. Лесюта Ганна Юріївна
  52. Лещук Олена Миколаївна
  53. Лідовець Тетяна Миколаївна
  54. Лісовська Алла Олександрівна
  55. Логвин Ірина Олександрівна
  56. Макаренко Оксана Миколаївна
  57. Метелля Богдана Богданівна
  58. Міронов Віктор Олександрович
  59. Місюра Ірина Яківна
  60. Мішкіна Анастасія Вікторівна
  61. Москаленко Сергій Валерійович
  62. Нагорнюк Денис Вікторович
  63. Наталич Ганна Вікторівна
  64. Недашківський Костянтин Михайлович
  65. Недбай Анна Василівна
  66. Непочатих Вікторія Володимирівна
  67. Новікова Ольга Василівна
  68. Овчаренко Ірина Юріївна
  69. Олійник Антон Валерійович
  70. Ольшевська Ірина Олександрівна
  71. Осипова Світлана Василівна
  72. Павелко Любов Вікторівна
  73. Павленко Віктор Миколайович
  74. Павлик Інна Анатоліївна
  75. Паненко Альона Миколаївна
  76. Панова Марина Валентинівна
  77. Плотнікова Ірина Юріївна
  78. Подуст Тетяна Петрівна
  79. Половкова Наталя Федорівна
  80. Полторацька Оксана Валентинівна
  81. Пошивак Юрій Петрович
  82. Примак-Березовська Ольга Степанівна
  83. Присяжнюк Віталій Вікторович
  84. Процюк Ірина Петрівна
  85. Роскошна Поліна Романівна
  86. Руденко Наталія Едуардівна
  87. Рудь Діана Олексіївна
  88. Рязанова Катерина Юріївна
  89. Савицька Марія Володимирівна
  90. Салабай Марина Василівна
  91. Севостьянова Ірина Григорівна
  92. Серветник Тетяна Олександрівна
  93. Сечина Юлія Юріївна
  94. Сич Юрій Миколайович
  95. Скоморох Павло Юрійович
  96. Сокол Тетяна Вячеславівна
  97. Спесивцев Олексій Валерійович
  98. Стецюк Мирослава Дмитрівна
  99. Терех Уляна Віталіївна
  100. Терлецька Алла Дмитрівна
  101. Тимцік Марта Володимирівна
  102. Ткач Ірина Вікторівна
  103. Троценко Ірина Олександрівна
  104. Удуденко Роман Петрович
  105. Усенко Ольга Миколаївна
  106. Федченко Ірина Анатоліївна
  107. Федько Олександра Анатоліївна
  108. Феняк Олександр Романович
  109. Філюк Аліна Миколаївна
  110. Форович Станіслав Михайлович
  111. Фролова Валентина Олександрівна
  112. Хоменко Олексій Олександрович
  113. Худенко Інна Олександрівна
  114. Худицька Тетяна Олегівна
  115. Цибань Володимир Іванович
  116. Чайка Олена Петрівна
  117. Чапаєв Роман Валерійович
  118. Чередник Наталія Василівна
  119. Чернишов Максим Володимирович
  120. Чорній Роман Олександрович
  121. Чухрай Ольга Олегівна
  122. Шамраєв Максим Євгенович
  123. Шарун Віта Володимирівна
  124. Шафранюк Ірина Юріївна
  125. Шевченко Марія Олександрівна
  126. Шевченко Олег Анатолійович
  127. Шестопал Тетяна Андріївна
  128. Шиб Олеся Геннадіївна
  129. Шнейдеріс Анна Станіславівна
  130. Юдіна Наталія Миколаївна
  131. Юрченко Аліна Олександрівна
  132. Юциков Єгор Сергійович
  133. Якімець Тарас Ігорович
Перейти на початок