Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 21 квітня 2017 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання колегій Комісії, що відбудуться 21 квітня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 09 год. 00 хв.  

Список кандидатів

до питань порядків денних засідань колегій Комісії
2
1 квітня 2017 року

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата

Найменування касаційного суду у складі Верховного Суду,

на зайняття вакантної посади у якому претендує кандидат

1.

Азевич Володимир Броніславович

Касаційний цивільний суд

2.

Алєйніков Володимир Олександрович

Касаційний кримінальний суд

3.

Баранець Олександр Миколайович

Касаційний господарський суд

4.

Бершов Геннадій Євгенович

Касаційний адміністративний суд

5.

Боброва Ірина Олексіївна

Касаційний цивільний суд

6.

Борисюк Інна Едуардівна

Касаційний цивільний суд

7.

Братасюк Віктор Миколайович

Касаційний цивільний суд

8.

Бучик Анна Юріївна

Касаційний адміністративний суд

9.

Вовк Павло Вячеславович

Касаційний адміністративний суд

10.

Вронська Ганна Олександрівна

Касаційний господарський суд

11.

Голосій Ростислав Анатолійович

Касаційний кримінальний суд

12.

Голяшкін Олег Володимирович

Касаційний адміністративний суд

13.

Данішевська Валентина Іванівна

Касаційний господарський суд

14.

Дмитриченко Олена Олександрівна

Касаційний цивільний суд

15.

Довжанин Михайло Михайлович

Касаційний цивільний суд

16.

Єленіна Жанна Миколаївна

Касаційний кримінальний суд

17.

Єлфімов Олександр Васильович

Касаційний кримінальний суд

18.

Жданова Валентина Сергіївна

Касаційний цивільний суд

19.

Жуков Сергій Вікторович

Касаційний господарський суд

20.

Земко Алла Михайлівна

Касаційний цивільний суд

21.

Князєв Всеволод Сергійович

Касаційний адміністративний суд

22.

Ковальська Віра Володимирівна

Касаційний кримінальний суд

23.

Козир Тетяна Павлівна

Касаційний господарський суд

24.

Король Володимир Володимирович

Касаційний кримінальний суд

25.

Курило Олександр Миколайович

Касаційний кримінальний суд

26.

Мамалуй Олександр Олексійович

Касаційний господарський суд

27.

Маринчак Нінель Євгенівна

Касаційний адміністративний суд

28.

Мирошниченко Юрій Михайлович

Касаційний кримінальний суд

29.

Міщенко Іван Сергійович

Касаційний господарський суд

30.

Наріжний Сергій Юрійович

Касаційний господарський суд

31.

Подкопаєв Сергій Васильович

Касаційний адміністративний суд

32.

Ситников Олександр Федотович

Касаційний адміністративний суд


Перейти на початок