Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 20 вересня 2017 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегії, що відбудеться 20 вересня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду.

ДОДАТОК
до питання порядку денного засідання Комісії у складі колегії на
20 вересня 2017 року про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду

  1. Авласова Марина Леонідівна
  2. Багнюк Ольга Іванівна
  3. Бантукова Тамара Сергіївна
  4. Берко Яна Володимирівна
  5. Біла Ірина Іванівна
  6. Білоцька Любава Василівна
  7. Бондарчук Ольга Володимирівна
  8. Бухтояров Роман Олександрович
  9. Вакарюк Андрій Іванович
  10. Васильєв Микола Олександрович
  11. Величко Андрій Володимирович
  12. Величко Віктор Юрійович
  13. Венгрин Михайло Володимирович
  14. Войналович Олег Миколайович
  15. Волкова Юлія Федорівна
  16. Воронецька Наталія Анатоліївна
  17. Гинку Юлія Миколаївна
  18. Глібочану Наталія Іванівна
  19. Гордєєва Ганна Павлівна
  20. Гривняк Ганна Тарасівна
  21. Григор'єва Олена Юріївна
  22. Гриненко Михайло Вікторович
  23. Гринько Олена Валеріївна
  24. Гузема Олександр Анатолійович
  25. Гук Наталія Володимирівна
  26. Гусєва Марина Володимирівна
  27. Денисова Марина Петрівна
  28. Джуган Наталія Богданівна
  29. Діденко Антон Олександрович
  30. Дмитренко Олена Миколаївна
  31. Дмитришена Ольга Петрівна
  32. Дмитрук Тетяна Василівна
  33. Довбенко Вікторія Миколаївна
  34. Довганич Інна Олександрівна
  35. Дорош Наталя Василівна
  36. Дорошенко Наталія Михайлівна
  37. Дрюченко Тетяна Миколаївна
  38. Дряхлов Євгеній Олександрович
  39. Єфімова Анна Валеріївна
  40. Жданова Аліна Олександрівна
  41. Жеманова Наталія Ігорівна
  42. Жицький Євген Олександрович
  43. Зінченко Юрій Валентинович
  44. Іванова Марина Олександрівна
  45. Іванова Тетяна Вікторівна
  46. Іващенко Дмитро Андрійович
  47. Калич Оксана Іванівна
  48. Калюпін Юрій Вілінович
  49. Караван Роман Вікторович
  50. Карасьова Ганна Сергіївна
  51. Керецман Надія Валеріївна
  52. Коваленко Наталія Анатоліївна
  53. Ковтун Володимир Володимирович
  54. Колеснікова Тетяна Валеріївна
  55. Коломієць Володимир Михайлович
  56. Коломієць Ольга Олександрівна
  57. Комарницька Віра Петрівна
  58. Конопліцька Олена Віталіївна
  59. Конюшенко Марія Анатоліївна
  60. Король Наталя Петрівна
  61. Костеленко Яна Юріївна
  62. Костенко Руслан Васильович
  63. Костюк Оксана Іванівна
  64. Котькорло Олександр Анатолійович
  65. Кохановська Ольга Леонідівна
  66. Кошелєва-Скляр Олена Василівна
  67. Красилюк Вадим Андрійович
  68. Красноштан Павло Олександрович
  69. Крумаленко Дарія Миколаївна
  70. Кульчиковська Крістіна Юріївна
  71. Лазебний Дмитро Володимирович
  72. Левадська Альона Василівна
  73. Левченко Ольга Миколаївна
  74. Лень Софія Зіновіївна
  75. Лола Наталя Олександрівна
  76. Люшня Надія Анатоліївна
  77. Лябах Юлія Юріївна
  78. Ляшенко Ксенія Василівна
  79. Малий Олександр Володимирович
  80. Марченко Юлія Олексіївна
  81. Мерзла Олена Олександрівна
  82. Могилевець Ольга Іванівна
  83. Наддал Галина Миколаївна
  84. Назаренко Ігор Сергійович
  85. Насонов Костянтин Володимирович
  86. Оленич Юлія Володимирівна
  87. Осадча Віталія Вікторівна
  88. Павленко Ірина Віталіївна
  89. Папірник Галина Яремівна
  90. Петровець Володимир Васильович
  91. Піняєва Надія Сергіївна
  92. Поліщук Павло Ярославович
  93. Полубок Наталія Анатоліївна
  94. Полякова Оксана Володимирівна
  95. Потоцька Світлана Сергіївна
  96. Предоляк Наталія Юріївна
  97. Прохоров Олександр Євгенович
  98. Пукаляк Тарас Михайлович
  99. Пулькін Юрій Петрович
  100. Ратушна Ольга Вікторівна
  101. Рева Світлана Леонідівна
  102. Романів Галина Вікторівна
  103. Ругаєв Дмитро Володимирович
  104. Савенко Дмитро Леонідович
  105. Салдан Юлія Олександрівна
  106. Северин (Литвин) Ольга Петрівна
  107. Семенюк Вікторія Миколаївна
  108. Сердюк Вікторія Олександрівна
  109. Сінчук Богдан Володимирович
  110. Скалозуб Тетяна Василівна
  111. Скоковська Яна Петрівна
  112. Смотрич Дмитро Володимирович
  113. Соловей Наталія Миколаївна
  114. Сорохан Іван Васильович
  115. Телегіна Наталія Олександрівна
  116. Тимченко Олена Іванівна
  117. Трофимов Андрій Миколайович
  118. Фетісов Микола Володимирович
  119. Фьодоров Едуард Андрійович
  120. Хаупшева Леся Миколаївна
  121. Хурсякова Ольга Іванівна
  122. Цахло Ліна Володимирівна
  123. Чечельницька Антоніна Олексіївна
  124. Чмух Ірина Володимирівна
  125. Чубар Сіма Володимирівна
  126. Чубенко Юлія Сергіївна
  127. Шевченко Лілія Вікторівна
  128. Шклярук Денис Валерійович
  129. Шпаюк Сергій Миколайович
  130. Шраго Роман Олександрович
  131. Юдіна Маргарита Григорівна
  132. Якименко Людмила Олександрівна
Перейти на початок