Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 20 вересня 2017 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегії, що відбудеться 20 вересня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду.

ДОДАТОК
до питання порядку денного засідання Комісії у складі колегії на
20 вересня 2017 року про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду

  1. Агеєнко Костянтин Валерійович
  2. Алімова Олена Миколаївна
  3. Альохіна Юлія Іванівна
  4. Амелін Олександр Юрійович
  5. Антоненко Анна Володимирівна
  6. Аргунова Марина Василівна
  7. Артеменко Євген Анатолійович
  8. Аскєрова Ганна Сергіївна
  9. Ацигейда Антон Анатолійович
  10. Бевз Олена Вікторівна
  11. Безверхий Олександр Олександрович
  12. Бей Юрій Олександрович
  13. Близнюк Кіра Валентинівна
  14. Бобильова Олена Вікторівна
  15. Богач Яніна Костянтинівна
  16. Бондаренко Євгенія Борисівна
  17. Боримська Олена Вадимівна
  18. Борисенко Марина Олександрівна
  19. Борисенко Олександр Олександрович
  20. Борт Олександр Петрович
  21. Бортюк Андрій Святославович
  22. Бражник Наталія Миколаївна
  23. Булулуков Олексій Олегович
  24. Василенко Тетяна Казимирівна
  25. Василишина Віта Вікторівна
  26. Ващенко Ксенія Геннадіївна
  27. Вєтрова Марина Вікторівна
  28. Герасимець Наталія Василівна
  29. Герасимчук Ніна Адамівна
  30. Голоден Олександр Михайлович
  31. Гринда Юрій Ігорович
  32. Гриновець Орест Богданович
  33. Грицишина Ірина Олександрівна
  34. Гуржій Анна Василівна
  35. Давидчук Дмитро Павлович
  36. Демчук Ольга Самійлівна
  37. Драниця Катерина Дмитрівна
  38. Дуднік Марта Максимівна
  39. Дудяк Ростислав Анатолійович
  40. Євглевська Вікторія Вікторівна
  41. Єлисеєв Євген Вікторович
  42. Єрмолаєва Ганна Володимирівна
  43. Жарун В`ячеслав Анатолійович
  44. Забеліна Олена Олександрівна
  45. Зайцев Ігор Анатолійович
  46. Землянецький Геннадій Валерійович
  47. Зенкін Віталій Олександрович
  48. Зощак Вадим Володимирович
  49. Зуєва Аліна Олегівна
  50. Кайда (Дубас) Наталія Ярославівна
  51. Калита Ірина Володимирівна
  52. Картоусов Сергій Олегович
  53. Катеринчук Юрій Вікторович
  54. Кіор Оксана Петрівна
  55. Компанієць Катерина Едуардівна
  56. Корогод Юлія Олександрівна
  57. Косенко Олег Дмитрович
  58. Кропліс Алла Леонідівна
  59. Кудрявцева Юлія Володимирівна
  60. Курічова Вікторія Миколаївна
  61. Кушта Андрій Володимирович
  62. Лагутін Володимир Леонідович
  63. Латка Ірина Павлівна
  64. Лебедін Олена Юріївна
  65. Леоненко Андрій Анатолійович
  66. Леонтович Максим Андрійович
  67. Лєскіна Ірина Євгенівна
  68. Литвиненко Руслана Богданівна
  69. Литвинська Наталя Анатоліївна
  70. Лопоха Оксана Сергіївна
  71. Лось Людмила Віталіївна
  72. Луговий Олег Миколайович
  73. Максимюк Віолета Володимирівна
  74. Мічуда Ярослав Володимирович
  75. Мороз Віта Вікторівна
  76. Озирянська Тетяна Олександрівна
  77. Оладенко Оксана Сергіївна
  78. Олійник Аліна Олександрівна
  79. Оніщук Володимир Іванович
  80. Павленко Олексій Ігорович
  81. Павлів Андрій Іванович
  82. Пархоменко Артем Олексійович
  83. Педич Дмитро Петрович
  84. Пекний Данііл Миколайович
  85. Пивовар Інна Михайлівна
  86. Пищевят Оксана Йосипівна
  87. Побєдаш Христина Михайлівна
  88. Поєдинок Ярослава Анатоліївна
  89. Поліщук Наталія Петрівна
  90. Пшик Юрій Анатолійович
  91. Ралка Світлана Миколаївна
  92. Рог Вікторія Миколаївна
  93. Рябчун Анна Володимирівна
  94. Савко Іван Іванович
  95. Савченко Катерина Вікторівна
  96. Савченко Марія Сергіївна
  97. Саєнко Галина Юріївна
  98. Самойлик Алла Василівна
  99. Свідлова Марія Георгіївна
  100. Северинова Альона Степанівна
  101. Сербіненко Інна Володимирівна
  102. Солдатенко Віта Сергіївна
  103. Солодка Наталія Володимирівна
  104. Сольський Віталій Володимирович
  105. Срєбранець Світлана Олександрівна
  106. Сторчоус Наталія Андріївна
  107. Страх Валентина Олексіївна
  108. Тарасюк Валентина Сергіївна
  109. Тимошенко Альона Вікторівна
  110. Тріфонова Катерина Віталіївна
  111. Урунова Лола Тахирівна
  112. Федорович Ірина Володимирівна
  113. Ференець Оксана Юріївна
  114. Фоменко Денис Андрійович
  115. Ханієва Фатіма Магомедівна
  116. Химин Василь Ярославович
  117. Хібен Юлія Григорівна
  118. Храпко Світлана Анатоліївна
  119. Худолій Наталія Анатоліївна
  120. Черній Юрій Леонідович
  121. Швайка Оксана Анатоліївна
  122. Швець Лариса Віталіївна
  123. Шевцова Вікторія Валеріївна
  124. Шевченко Дмитро Валерійович
  125. Юрченко Тарас Петрович
  126. Якименко Ігор Васильович
  127. Яковишина Тетяна Миколаївна
  128. Яремин Олег Михайлович
  129. Ярош Тетяна Олександрівна
Перейти на початок