Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 15 травня 2017 рок

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання колегій Комісії, що відбудуться 15 травня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Список кандидатів

до питань порядків денних засідань колегій Комісії
15 травня 2017 року

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата

Найменування касаційного суду у складі Верховного Суду,

на зайняття вакантної посади у якому претендує кандидат

1.

Золотніков Олександр Сергійович

Касаційний адміністративний суд

2.

Ісаєнко Юлія Анатоліївна

Касаційний адміністративний суд

3.

Гетманцев Данило Олександрович

Касаційний адміністративний суд

4.

Саприкіна Ірина Валентинівна

Касаційний адміністративний суд

5.

Прокопенко Олександр Борисович

Касаційний адміністративний суд

6.

Гриців Михайло Іванович

Касаційний адміністративний суд

7.

Домусчі Степан Дмитрович

Касаційний адміністративний суд

8.

Селіванов Максим Володимирович

Касаційний господарський суд

9.

Станік Сергій Романович

Касаційний господарський суд

10.

Головко Олексій Ігорович

Касаційний господарський суд

11.

Мороз Микола Володимирович

Касаційний господарський суд

12.

Лошаков Дмитро Сергійович

Касаційний господарський суд

13.

Мачульський Григорій Миколайович

Касаційний господарський суд

14.

Данилова Мальвіна Володимирівна

Касаційний господарський суд

15.

Євстігнєєв Андрій Сергійович

Касаційний господарський суд

16.

Белах Андрій Володимирович

Касаційний кримінальний суд

17.

Крещенко Анатолій Миколайович

Касаційний кримінальний суд

18.

Агафонов Сергій Анатолійович

Касаційний кримінальний суд

19.

Григор’єва Ірина Вікторівна

Касаційний кримінальний суд

20.

Гузела Михайло Васильович

Касаційний кримінальний суд

21.

Крутій Юрій Петрович

Касаційний кримінальний суд

22.

Мазур Микола Вікторович

Касаційний кримінальний суд

23.

Корнєєва Інесса Вікторівна

Касаційний кримінальний суд

24.

Дядечко Іван Іванович

Касаційний кримінальний суд

25.

Киця Світлана Іларіонівна

Касаційний цивільний суд

26.

Курило Валентина Панасівна

Касаційний цивільний суд

27.

Букіна Олена Миколаївна

Касаційний цивільний суд

28.

Гарбуз Ольга Анатоліївна

Касаційний цивільний суд

29.

Бондаренко Сергій Іванович

Касаційний цивільний суд

30.

Карпенко Світлана Олексіївна

Касаційний цивільний суд

31.

Карпук Алла Костянтинівна

Касаційний цивільний суд

32.

Висоцька Валентина Степанівна

Касаційний цивільний суд

33.

Кемінь Михайло Пантелеймонович

Касаційний цивільний суд


Перейти на початок