Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 12 вересня 2017 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегії, що відбудеться 12 вересня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду.

ДОДАТОК
до питання порядку денного засідання Комісії у складі колегії
12 вересня 2017 року про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року
доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду

  1. Акімова Тетяна Іванівна
  2. Афоніна Світлана Миколаївна
  3. Бабаєва Яна Олександрівна
  4. Банасько Ірина Миколаївна
  5. Бачинська Леся Петрівна
  6. Бекіна Ольга Олексіївна
  7. Бень Богдан Зіновійович
  8. Білогруд Олена Олександрівна
  9. Білоус Віталій Миколайович
  10. Бойко Юрій Сергійович
  11. Бородавка Ігор Григорович
  12. Бутакова Олена Юріївна
  13. Вакалюк Ярослав Володимирович
  14. Василевська Антоніна Станіславівна
  15. Васільєв Сергій Володимирович
  16. Власюк Наталія Василівна
  17. Вороненко Денис Валерійович
  18. Гентош Олена Олександрівна
  19. Герасименко Марина Михайлівна
  20. Герасимчук Мирослава Валеріївна
  21. Герета Інна Михайлівна
  22. Глазунова Світлана Сергіївна
  23. Голик Вікторія Іванівна
  24. Головченко Дмитро Миколайович
  25. Гончаренко Леся Миколаївна
  26. Гребенник Наталія Анатоліївна
  27. Грішина Наталія Олександрівна
  28. Грушка Тетяна Олександрівна
  29. Губанов Роман Олегович
  30. Гурін Людмила Миколаївна
  31. Давидов Ігор Валерійович
  32. Дейкун Юлія Іванівна
  33. Дейнега Марія Андріївна
  34. Дзюман Станіслав Володимирович
  35. Дорошенко Катерина Миколаївна
  36. Драшпуль Володимир Валерійович
  37. Думарецький Олександр Васильович
  38. Євтушик Оксана Миколаївна
  39. Желік Олександра Мирославівна
  40. Жирун Наталія Олександрівна
  41. Жукова Тетяна Іванівна
  42. Забожчук Оксана Володимирівна
  43. Завада Вікторія Дмитрівна
  44. Загацька Оксана Олександрівна
  45. Заєць Катерина Володимирівна
  46. Заіка Ольга Михайлівна
  47. Іванило Оксана Павлівна
  48. Іванісова Ірина Геннадіївна
  49. Кардинал Віктор Васильович
  50. Карташев Олег Олександрович
  51. Касян Вікторія Юріївна
  52. Клюєва Юлія Андріївна
  53. Книш Сергій Сергійович
  54. Козакевич Юлія Олександрівна
  55. Коломаренко Крістіна Анатоліївна
  56. Комліченко Вадим Сергійович
  57. Корсун Тетяна Георгіївна
  58. Кузора-Свіжевська Ольга Станіславівна
  59. Кузьменко Наталія Валеріївна
  60. Курінна Ірина Михайлівна
  61. Кухарська Тетяна Володимирівна
  62. Левицька Наталія Василівна
  63. Лень Ганна Ігорівна
  64. Листопад Тетяна Олександрівна
  65. Ліпухіна Олена Анатоліївна
  66. Лященко Володимир Леонідович
  67. Магдяк Надія Іванівна
  68. Макаров Сергій Олександрович
  69. Мануйленко Ігор Миколайович
  70. Мартинюк Василь Іванович
  71. Маховик Роман Васильович
  72. Меньшикова Олена Ярославівна
  73. Мірошник Микола Юрійович
  74. Мозоленко Оксана Миколаївна
  75. Монастирський Павло Михайлович
  76. Невзоров Олексій Борисович
  77. Нікольченко Борис Борисович
  78. Онуфрієнко Оксана Анатоліївна
  79. Орлова Олеся Олександрівна
  80. Остапенко Юлія Анатоліївна
  81. Охріменко Руслана Володимирівна
  82. Парасочка Надія Віталіївна
  83. Пасічник Олег Миколайович
  84. Пашинін Євген Олександрович
  85. Перова Олена Володимирівна
  86. Позднякова Ганна Анатоліївна
  87. Половенко Вячеслав Юрійович
  88. Попельнюх Андрій Олексійович
  89. Попов Дмитро Юрійович
  90. Походжай Андрій Володимирович
  91. Приходько Тетяна Миколаївна
  92. Пруднікова Олександра Валеріївна
  93. Рустамова Земфіра Рустамівна
  94. Свідзинський Роман Михайлович
  95. Семенова Марія Вадимівна
  96. Сидор Марія Іванівна
  97. Скрипкіна Алла Олександрівна
  98. Смалюх Руслан Ярославович
  99. Стороженко Юрій Володимирович
  100. Сукач Євген Олегович
  101. Терещенко Тетяна Петрівна
  102. Тихонова Олена Анатоліївна
  103. Толчинський Костянтин Вячеславович
  104. Фацієвич Мар`ян Романович
  105. Федій Олена Миколаївна
  106. Фортуна Тарас Ярославович
  107. Цвєлодуб Ганна Олександрівна
  108. Цвіркун Андрій Сергійович
  109. Чапек Марта Богданівна
  110. Черваньова Юлія Миколаївна
  111. Черевко Вікторія Миколаївна
  112. Чокан Галина Миколаївна
  113. Швець Наталія Алексанівна
  114. Шевченко Марина Миколаївна
  115. Шейко Інна Олександрівна
  116. Шикер Катерина Олександрівна
  117. Щурова Ганна Миколаївна
  118. Яковенко Євген Олександрович
  119. Янко Діана Євгеніївна
  120. Ярмола Юлія Володимирівна
Перейти на початок