Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 12 травня 2017 рок

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання колегій Комісії, що відбудуться 12 травня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Список кандидатів

до питань порядків денних засідань колегій Комісії
12 травня 2017 року

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата

Найменування касаційного суду у складі Верховного Суду,

на зайняття вакантної посади у якому претендує кандидат

1.

Бакуліна Світлана Віталіївна

Касаційний господарський суд

2.

Батрин Олеся Василівна

Касаційний цивільний суд

3.

Бережний Сергій Дмитрович

Касаційний кримінальний суд

4.

Берназюк Ян Олександрович

Касаційний адміністративний суд

5.

Білоконь Олена Валеріївна

Касаційний цивільний суд

6.

Білоус Володимир Володимирович

Касаційний господарський суд

7.

Бородій Василь Миколайович

Касаційний кримінальний суд

8.

Бородовський Станіслав Олександрович

Касаційний цивільний суд

9.

Братель Олександр Григорович

Касаційний цивільний суд

10.

Британчук Володимир Васильович

Касаційний кримінальний суд

11.

Вільгушинський Михайло Йосипович

Касаційний кримінальний суд

12.

Владимиренко Світлана Вячеславівна

Касаційний господарський суд

13.

Власов Юрій Леонідович

Касаційний господарський суд

14.

Гімон Микола Михайлович

Касаційний адміністративний суд

15.

Демяносов Олександр Власович

Касаційний кримінальний суд

16.

Затолочний Віталій Семенович

Касаційний адміністративний суд

17.

Земляна Галина Володимирівна

Касаційний адміністративний суд

18.

Зубар Валентин Васильович

Касаційний кримінальний суд

19.

Ковтунович Микола Іванович

Касаційний кримінальний суд

20.

Конюшко Костянтин Володимирович

Касаційний адміністративний суд

21.

Кушнір Ігор Віталійович

Касаційний господарський суд

22.

Леонтович Андрій Миколайович

Касаційний адміністративний суд

23.

Луспеник Дмитро Дмитрович

Касаційний цивільний суд

24.

Лященко Наталія Павлівна

Касаційний цивільний суд

25.

Матвіїв Ростислав Ігорович

Касаційний господарський суд

26.

Матієк Тетяна Василівна

Касаційний кримінальний суд

27.

Мілютін Арсен Євгенович

Касаційний господарський суд

28.

Мостова Галина Іванівна

Касаційний цивільний суд

29.

Онишкевич Тарас Володимирович

Касаційний адміністративний суд

30.

Остапук Віктор Іванович

Касаційний кримінальний суд

31.

Пророк Віктор Васильович

Касаційний цивільний суд

32.

Рибакова Валерія Віталіївна

Касаційний цивільний суд

33.

Тищенко Алла Іванівна

Касаційний господарський суд


Перейти на початок