Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 10 лютого 2017 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегій, що відбудуться 10 лютого 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9 (на п'ятому поверсі).

Початок засідань о 10 год. 00 хв.

Порядок денний засідання

І. Розгляд питання про допуск осіб до проходження кваліфікаційного оцінювання за результатами спеціальної перевірки у рамках конкурсу на зайняття вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного Суду, оголошеного рішенням Комісії від 07 листопада 2016 року.

СПИСОК
до порядку денного на 10 лютого 2017 року
щодо розгляду питання про допуск осіб до проходження кваліфікаційного
оцінювання за результатами спеціальної перевірки у рамках конкурсу на
зайняття вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного Суду,
оголошеного рішенням Комісії від 07 листопада 2016 року:

1. Алєєва Інна Вячеславівна

2. Анцупова Тетяна Олександрівна

3. Бабенко Костянтин Анатолійович

4. Берднік Інна Володимирівна

5. Бойко Сергій Сергійович

6. Бондар Сергій Володимирович

7. Бондаренко Сергій Іванович

8. Борков Сергій Прокопович

9. Бородійчук Ольга Ігорівна

10. Братель Олександр Григорович

11. Булейко Ольга Леонідівна

12. Гаращенко Дмитро Русланович

13. Голяшкін Олег Володимирович

14. Гришина Юлія Миколаївна

15. Гулейков Ігор Юрійович

16. Гурба Михайло Васильович

17. Данішевська Валентина Іванівна

18. Демченко Микола Олександрович

19. Дзярук Михайло Петрович

20. Довжанин Михайло Михайлович

21. Дружинін Костянтин Михайлович

22. Євстігнєєв Андрій Сергійович

23. Ємець Олександр Петрович

24. Зайцев Василь Вікторович

25. Земляна Галина Володимирівна

26. Коліуш Олег Леонідович

27. Кострицький Віталій Володимирович

28. Крещенко Анатолій Миколайович

29. Кузюра Микола Миколайович

30. Леванчук Андрій Олексійович

31. Левицький Олег Володимирович

32. Леонтович Андрій Миколайович

33. Лошаков Дмитро Сергійович

34. Мазур Микола Вікторович

35. Могил Сергій Костянтинович

36. Мороз Микола Андрійович

37. Мягкоход Юрій Володимирович

38. Наріжний Сергій Юрійович

39. Незнамова Ірина Миколаївна

40. Олійник Олександр Володимирович

41. Панасюк Олександр Сергійович

42. Панова Людмила В'ячеславівна

43. Полєно Віктор Степанович

44. Пустовіт Олексій Григорович

45. Саранюк Василь Іванович

46. Семенюк Геннадій Васильович

47. Сибіга Олександр Миколайович

48. Снегірьов Віталій Андрійович

49. Станік Сергій Романович

50. Степанюк Анатолій Германович

51. Судаков Валерій Валерійович

52. Тополюк Євгенія Володимирівна

53. Федоренко Владислав Леонідович

54. Фостяк Олег Ярославович

55. Фролова Олена Григорівна

56. Чагін Сергій Миколайович

57. Шевченко Тетяна Валентинівна

58. Шофаренко Юрій Федорович

59. Юрченко Олександр Анатолійович

60. Яхно Юлія Леонідівна

Додатковий список кандидатів
до порядку денного на 10 лютого 2017 року
щодо розгляду питання про допуск осіб до проходження кваліфікаційного
оцінювання за результатами спеціальної перевірки у рамках конкурсу на
зайняття вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного Суду,
оголошеного рішенням Комісії від 07 листопада 2016 року:

  1. Аліменко Володимир Олександрович
  2. Бакалінська Ольга Олегівна
  3. Березовський Андрій Андрійович
  4. Берназюк Ян Олександрович
  5. Биба Юрій Володимирович
  6. Білоконь Олена Валеріївна
  7. Бонюк Олексій Петрович
  8. Бородовський Станіслав Олександрович
  9. Волошко Сергій Григорович
  10. Головко Олексій Ігорович
  11. Гончаров Валентин Вікторович
  12. Городиський Сергій Степанович
  13. Гуйван Петро Дмитрович
  14. Дмитриченко Олена Олександрівна
  15. Дрішлюк Володимир Ігорович
  16. Жук Андрій Володимирович
  17. Затолочний Віталій Семенович
  18. Ігнатенко Володимир Васильович
  19. Калужна Оксана Михайлівна
  20. Кібенко Олена Рувімівна
  21. Книш Сергій Володимирович
  22. Кобзій Борис Іванович
  23. Коваленко Наталія Володимирівна
  24. Козловська Людмила Володимирівна
  25. Колодійчук Віктор Миколайович
  26. Колотило Онуфрій Олександрович
  27. Кононова Ольга Валеріївна
  28. Корнєєва Інесса Вікторівна
  29. Корнілова Жанна Олександрівна
  30. Корнілова Людмила Іванівна
  31. Кричун Юрій Анатолійович
  32. Кузнєцов Віктор Олексійович
  33. Куценко Олександр Володимирович
  34. Лащук Єфрем Вікторович
  35. Леон Олександр Іванович
  36. Лобойко Леонід Миколайович
  37. Лозовой Сергій Вікторович
  38. Маринич В'ячеслав Карпович
  39. Мартєв Сергій Юрійович
  40. Мартиновський Олександр Валерійович
  41. Марчук Наталія Олегівна
  42. Мельник Юрій Віталійович
  43. Нестеренко Сергій Григорович
  44. Пацурія Ніно Бондовна
  45. Поклітар Ганна Олександрівна
  46. Поповська Тетяна Володимирівна
  47. Попревич Віктор Михайлович
  48. Потильчак Олександр Іванович
  49. Рогач Лариса Іванівна
  50. Рожнова Вікторія Василівна
  51. Свіягіна Ірина Миколаївна
  52. Селіванов Максим Володимирович
  53. Сінгур Валентина Олександрівна
  54. Сліпченко Володимир Іванович
  55. Сотніков Сергій Вікторович
  56. Суховий Валерій Григорович
  57. Ткаченко Борис Олександрович
  58. Усенко Євгенія Андріївна
  59. Чумак Сергій Юрійович
  60. Шевченко Володимир Альбертович
  61. Юрченко Валентина Петрівна
  62. Яновська Олександра Григорівна
  63. Яровенко Наталія Олегівна
Перейти на початок