Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 08 вересня 2017 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у складі колегії, що відбудеться 08 вересня 2017 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду.

Додаток
до порядку денного засідання Комісії  у складі колегії
08 вересня 2017 року про вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року
доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду

  1. Бажанова Юлія Андріївна
  2. Безпалий Андрій Васильович
  3. Бондаренко Євген Євгенович
  4. Бреславський Олександр Володимирович
  5. Буглак Валентина Вікторівна
  6. Величко Олександр Володимирович
  7. Вільчинський Віталій Степанович
  8. Воронін Олександр Олександрович
  9. Гак Тетяна Григорівна
  10. Гандзя Максим Олегович
  11. Гетьман Тетяна Миколаївна
  12. Губко Наталія Володимирівна
  13. Дімура Ірина Юріївна
  14. Діріна Олена Анатоліївна
  15. Кіндер В'ячеслав Анатолійович
  16. Колєва Ірина Дмитрівна
  17. Колісник Лариса Олександрівна
  18. Кондратюк Володимир Володимирович
  19. Костюченко Вікторія Вікторівна
  20. Кравченко Анна Євгеніївна
  21. Кухтій Оксана Йосифівна
  22. Левковська Олена Анатоліївна
  23. Літвінова Тетяна Михайлівна
  24. Мазур Олександр Васильович
  25. Мартинова Влада Вікторівна
  26. Мергель Микола Русланович
  27. Михайловська Наталія Ігорівна
  28. Мосійчук Лілія Мар'янівна
  29. Муругова Анастасія Сергіївна
  30. Нагорна Наталя Миколаївна
  31. Нікітіна Катерина Олександрівна
  32. Ніколенко Ірина Борисівна
  33. Пагуба Дмитро Вікторович
  34. Поклітар Ганна Олександрівна
  35. Пуппо Вадим Ігорович
  36. Русин Микола Григорович
  37. Сивець Андрій Миколайович
  38. Сичова Наталія Вікторівна
  39. Скирда Богдан Костянтинович
  40. Скляренко Уляна Володимирівна
  41. Скрипка Ірина Володимирівна
  42. Скутельник Лариса Іванівна
  43. Твердохліб Ольга Іванівна
  44. Тимошенко Вікторія Дмитрівна
  45. Ткачук Андрій Вячеславович
  46. Требик Вячеслав Борисович
  47. Циганій Олександр Юрійович
  48. Чергавий Віталій Вікторович
Перейти на початок