Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 05 жовтня 2015 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про чергове засідання, яке відбудеться 05 жовтня 2015 року в залі засідань на п'ятому поверсі у приміщенні Комісії, за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.

Початок засідання о 12 год. 00 хв.

Порядок денний

Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті:

  • За зверненням Диковицької О.С. стосовно суддів Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Дручкової Світлани Петрівни, Бацуци Тетяни Миколаївни, Марцинкевича Сергія Анатолійовича.
  • За зверненням заступника прокурора Дніпропетровської області Юрченка Ю.С. стосовно судді Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Водоп’янова Сергія Миколайовича.
  • За зверненням Магди А.М. стосовно суддів Харківського окружного адміністративного суду Нуруллаєва Ількіна Садагат огли, Єгупенка Владислава Вадимовича, Бездітка Дениса Володимировича.
  • За зверненнями заступника Генерального прокурора України Матіоса А.В., народного депутата України Лещенка С.А., голови Верховного Суду України Романюка Я.М. стосовно суддів апеляційного суду Автономної Республіки Крим: Авраміді Тетяни Станіславівни, Адаменко Олени Григорівни, Балахонова Бориса Лук’яновича, Белоусова Едуарда Феліксовича, Берещанської Ірини Іванівни, Берзіньш Валентини Степанівни, Білоусової Вікторії Василівни, Бондарева Романа Володимировича, Бондарєва Володимира Костянтиновича, Горбань Валентини Василівни, Гриценка Юрія Федоровича, Дорошенко Тетяни Іллівни, Дяченко Любові Олександрівни, Євдокимової Віри Василівни, Єлгазіної Лариси Павлівни, Зінькова Віктора Івановича, Іщенка Василя Івановича, Капустіної Людмили Павлівни, Караваєва Костянтина Миколайовича, Кірюхіної Марини Анатоліївни, Крючкова Ігоря Ігоровича, Кузнєцової Олени Олександрівни, Кунцова Володимира Олександровича, Курської Антоніни Георгіївни, Куртлушаєва Ісмаіла Джаферовича, Кустової Ірини Вікторівни, Ломанової Любов Олександрівни, Любобратцевої Наталії Іванівни, Мельник Тетяни Олександрівни, Моісеєнко Тетяни Іллівни, Новікова Романа Васильовича, Онищенко Тетяни Сергіївни, Опанасюка Олександра Дмитровича, Осоченка Анатолія Миколайовича, Петюшевої Нани Миколаївни, Підлісної Ірини Анатоліївни, Погребняка Сергія Миколайовича, Пономаренко Алли Вікторівни, Притуленко Олени Володимирівни, Радіонова Ігоря Івановича, Редько Галини Володимирівни, Рижової Ірини Володимирівни, Романової Любові Владиславівни, Рошки Марини Володимирівни, Руснак Алли Пилипівни, Самойлової Олени Василівни, Сінані Олександра Михайловича, Сиротюка Валерія Георгійовича, Склярова Віктора Миколайовича, Соболюка Михайла Миколайовича, Сокола Віктора Степановича, Тимошенко Катерини Григорівни, Фаріни Нелі Юріївни, Федорової Тетяни Павлівни, Філатової Євгенії Володимирівни, Харченко Ірини Олександрівни, Хмарук Наталі Сергіївни, Чистякової Тетяни Іванівни, Шестакової Ніни Володимирівни, Язєва Сергія Олексійовича; суддів Алуштинського міського суду Автономної Республіки Крим: Гордєйчик Тетяни Федорівни, Ізотенка Дениса Олександровича, Скісова Євгена Михайловича, Шустової Ірини Петрівни; суддів Армянського міського суду Автономної Республіки Крим: Ісроілової Венери Улугбеківни, Лихачової Лариси Олексіївни; суддів Бахчисарайського районного суду Автономної Республіки Крим: Атаманюка Германа Степановича, Кошелєва Василя Івановича, Морозко Ольги Романівни, Нікіщенко Марини Ігорівни, Скісова Олександра Євгенійовича, Яніна Ігоря Альбертовича; суддів Білогірського районного суду Автономної Республіки Крим: Борісенка Євгенія Валентиновича, Гребеннікової Наталі Олександрівни, Лущеко Людмили Григорівни, Соколовського Ігоря Станіславовича; суддів Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим: Басової Олени Андріївни, Кузнецової Лариси Миколаївни, Логвінко Олени Анатоліївни, Пікули Едуарда Олександровича, Старової Наталі Анатоліївни, Холкіної Ганни Іванівни, Юрченка Станіслава Вікторовича; суддів Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим: Вільхового Ігоря Миколайовича, Володарець Наталії Михайлівни, Дудник Анастасії Сергіївни, Захарової Ірини Олександрівни, Кротової Людмили Володимирівни, Лантратової Антоніни Іванівни, Нанарова Олексія Олександровича, Ружицької Тетяни Володимирівни; суддів Керченського міського суду Автономної Республіки Крим: Григор’євської Інесси Вікторівни, Захарової Катерини Павлівни, Кисельова Євгена Михайловича, Кіт Марини Вікторівни, Ковальова Олександра Володимировича, Короткової Любові Михайлівни, Кузьміної Олени Миколаївни, Левченка Валерія Павловича, Собєщанської Надії Василівни, Цветкова Олександра Яковлевича, Чеснокової Юлії Миколаївни, Шкуліпи Володимира Івановича; суддів Кіровського районного суду Автономної Республіки Крим: Бердієвої Барно Алимівни, Данилової Олени Володимирівни, Михайлова Романа Віталійовича; суддів Красногвардійського районного суду Автономної Республіки Крим: Мязгова Леоніда Олексійовича, Павлюкової Ольги Володимирівни, Проскурні Сергія Миколайовича, Шевченко Ірини Вікторівни, Шукальського Валентина Володимировича; суддів Красноперекопського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Халдєєвої Олени Вікторівни, Шевченко Ольги Володимирівни; суддів Ленінського районного суду Автономної Республіки Крим: Казацького Володимира Володимировича, Красікова Сергія Івановича, Трубнікова Юрія Леонідовича, Українець Лесі Іванівни; суддів Нижньогірського районного суду Автономної Республіки Крим: Авакяна Артура Мавсесовича, Балеми Тетяни Геннадіївни, Бєлякової Вікторії Миколаївни, Бринді Марини Анатоліївни, Чернецької Валерії Валеріївни; суддів Первомайського районного суду Автономної Республіки Крим: Забари Галини Яківни, Климової Ганни Михайлівни, Михайлової Людмили Олександрівни; суддів Роздольненського районного суду Автономної Республіки Крим: Абеляшева Олександра Віталійовича, Бедрицької Марії Олександрівни, Пиркало Тетяни Василівни, Тєдєєвої Олени Анатоліївни; суддів Сакського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим: Власенка Антона Павловича, Глухової Євгенії Михайлівни, Ісламгулової Олени Володимирівни; суддів Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим: Берберова Длявера Меметовича, Биховця Михайла Олександровича, Захарченко Любов Анатоліївни, Кулішова Андрія Сергійовича, Пакули Мар’яни Романівни, Паніної Павліни Євгенівни, Сердюка Олександра Сергійовича, Тімофеєвої Ганни Олександрівни, Томащака Альберта Степановича, Хіневич Алли Миколаївни; суддів Совєтського районного суду Автономної Республіки Крим: Бражніка Ігоря Сергійовича, Дмитрієва Тимофія Михайловича, Петрової Юлії Вікторівни, Тощевої Олени Олександрівни, Шевченка Вячеслава Володимировича; суддів Судацького міського суду Автономної Республіки Крим: Іоненко Тетяни Іванівни, Лісовської Валентини Володимирівни, Морозової Людмили Миколаївни, Сича Максима Юрійовича; суддів Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим: Алінкіної Аліни Вікторівни, Бистрякової Діанни Святославівни, Блейз Ірини Геннадіївни, Бойко Зої Олександрівни, Гаврилюка Ігоря Івановича, Кулінської Наталі Володимирівни, Микитюк Ольги Андріївни, Терентьєва Андрія Миколайовича, Хожаінової Оксани Василівни, Шаповал Анастасії Володимирівни; суддів Чорноморського районного суду Автономної Республіки Крим: Бондаренка Анатолія Анатолійовича, Єрохіної Ірини Валеріївни, Стебівко Олени Іванівни; суддів Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим: Берещанського Юрія Віталійовича, Ганича Миколи Федоровича, Кайра Ігоря Анатолійовича, Кулєшової Оксани Ігорівни, Романенка Володимира Вікторовича; суддів Залізничного районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим: Гнусарєва Володимира Костянтиновича, Гоцкалюка Володимира Дмитровича, Дегтярьової Вікторії Юріївни, Домнікової Марії Вікторівни, Злотнікова Василя Яковича, Слєзка Тімура Васильовича, Спасьонової Олени Анатоліївни, Уржумової Наталі Валеріївни; суддів Київського районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим: Бєлоусова Михайла Миколайовича, Гуріної Ольги Валеріївни, Діденка Дениса Олександровича, Долгополова Андрія Миколайовича, Кагітіної Ірини Володимирівни, Можелянського Віктора Анатолійовича, Охоти Яніни Валеріївни, Тихопоя Олексія Олександровича; суддів Центрального районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим: Благодатної Олени Юріївни, Гулевича Юрія Григоровича, Двірник Надії Вікторівни, Деменка Сергія Валерійовича, Заболотної Наталі Миколаївни, Іванова Сергія Сергійовича, Кучеренко Наталії Володимирівни, Лебедя Олега Дмитровича, Михайлова Віталія Євгенійовича, Федоренко Евеліни Робертівни; суддів окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим: Авдєєва Максима Петровича, Євдокімової Олени Олександрівни, Кузнякової Світлани Юріївни, Латиніна Юрія Анатолійовича, Шкляр Тетяни Олександрівни, Яковлєва Сергія Валерійовича; суддів господарського суду Автономної Республіки Крим: Бєлоглазової Ірини Костянтинівни, Білоус Марини Олександрівни, Гаврилюк Марії Павлівни, Гайворонського Володимира Івановича, Гризодубової Анастасії Миколаївни, Іллічова Миколи Миколайовича, Іщенко Ірини Анатоліївни, Колосової Ганни Геннадіївни, Куртлушаєва Мурата Ісмаіловича, Лагутіної Наталі Михайлівни, Лазарева Сергія Геннадійовича, Ловягіної Юлії Юріївни, Лукачова Станіслава Олеговича, Осоченко Інеси Костянтинівни, Пєтухової Надії Семенівни, Потопальського Сергія Степановича, Радвановської Юлії Анатоліївни, Соколової Ірини Олександрівни, Тіткова Сергія Яковича, Толпиго Валентини Іванівни; суддів апеляційного суду міста Севастополя: Алєєвої Наталі Галівни, Андрейченко Альони Анатоліївни, Володіної Любов Василівни, Єфімової Валентини Олександрівни, Зотова Віктора Сергійовича, Клочка Валерія Петровича, Коваленка Олександра Юрійовича, Козуб Олени Вікторівни, Колбіної Тетяни Павлівни, Косенка Андрія Миколайовича, Мудрової Євгенії Юріївни, Нікітіна Геннадія Володимировича, Птіциної Валентини Іванівни, Сундукова Василя Михайловича; судді Гагарінського районного суду міста Севастополя: Євдокимової Ірини Арсентіївни; суддів Ленінського районного суду міста Севастополя: Брикало Тетяни Вікторівни, Василенка Анатолія Миколайовича, Гаркуши Оксани Маївни, Гуло Ганни Володимирівни, Істягіної Надії Михайлівни, Клімакова Віктора Миколайовича, Кукурекіна Костянтина Васильовича, Фисюк Оксани Іванівни; суддів Нахімовського районного суду міста Севастополя: Дяді Тетяни Володимирівни, Лемешко Алли Сергіївни, Пекарініної Ірини Анатоліївни, Семенухи Тетяни Борисівни, Колупаєвої Ольги Анатоліївни; суддів Балаклавського районного суду міста Севастополя: Дибця Олексія Михайловича, Мурадян Рузанни Паргевівни; суддів господарського суду міста Севастополя: Альошиної Світлани Михайлівни, Архипенка Олександра Михайловича, Головко Валерії Олегівни, Кравченко Вікторії Єфимівни, Погребняка Олексія Станіславовича; суддів Севастопольського апеляційного господарського суду: Гоголя Юрія Михайловича, Голика Віктора Сергійовича, Гонтаря Віктора Івановича, Градової Ольги Григорівни, Євдокімова Ігоря Вячеславовича, Котлярової Олени Леонідівни, Остапової Катерини Андріївни, Проценко Олександри Іванівни, Рибіної Світлани Анатоліївни, Сікорської Наталі Іванівни, Черткової Ірини Валентинівни; суддів окружного адміністративного суду міста Севастополя: Александрова Олександра Юрійовича, Гавури Ольги Володимирівни, Кириленко Олени Олександрівни, Мінько Ольги Валентинівни, Прохорчук Ольги Володимирівни; суддів Севастопольського апеляційного адміністративного суду: Воробйової Світлани Олександрівни, Горошко Наталії Петрівни, Дудкіної Тетяни Миколаївни, Єланської Олени Едуардівни, Ілюхіної Ганни Павлівни, Кондрак Наталі Йосифівни, Курапової Зої Іллівни, Лядової Тетяни Романівни, Мунтян Ольги Іванівни, Омельченка В’ячеслава Анатолійовича, Яковенко Світлани Юріївни.
  • За зверненням Моторного (транспортного) страхового бюро України в особі Патрик Ганни Григорівни стосовно судді Святошинського районного суду м. Києва Зайця Тараса Олександровича.
  • За зверненням Рябової Н.В. стосовно судді апеляційного суду Дніпропетровської області Лисичної Наталії Михайлівни.
  • За зверненням Чернавського Є.В. стосовно судді Київського районного суду міста Одеси Федулеєвої Юлії Олександрівни.
  • За зверненням Виничка М.М. стосовно суддів Новокаховського міського суду Херсонської області Матвєєвої Наталі Василівни, Ведяшкіної Юлії Вікторівни.
  • За зверненням Дорошко О.Є. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Шапутько Світлани Володимирівни.
  • За зверненням Патрик Г.Г. в інтересах МТСБУ стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Браги Артема Володимировича.
  • За зверненням Сливки Г.В. стосовно судді Заліщицького районного суду Тернопільської області Дудяка Степана Васильовича.
  • За зверненням народного депутата України Гаврилюка М.В. в інтересах Бурика С.П. стосовно суддів апеляційного суду Вінницької області Нешик Раїси Іллівни, Старинця Юрія Володимировича, Дедик Ванди Петрівни.
  • За зверненням Зайченка П.В. стосовно судді Костопільського районного суду Рівненської області Грипіч Лілії Андроніківни.
  • 8. За зверненням Курдіної Н.В. стосовно судді Рівненського міського суду Рівненської області Рудики Лариси Дмитрівни, суддів апеляційного суду Рівненської області Максимчук Зої Микитівни, Ковальчук Надії Миколаївни, Рожина Юрія Миколайовича.
  • За зверненням в.о. голови правління ПАТ «Укзахідвуглебуд» Гупало Я.М. стосовно судді Іваничівського районного суду Волинської області Нєвєрова Ігоря Миколайовича.
  • За зверненням Подвезька А.М., від імені та в інтересах якого діє Подвезько Л.Ф. стосовно судді Дергачівського районного суду Харківської області Калмикової Людмили Костянтинівни.
  • За зверненням Рибалки С.В. стосовно судді Павлоградського міського суду Дніпропетровської області Тимченка Сергія Олександровича.
  • За зверненням заступника начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області Лукіна О.О. стосовно судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду Потолової Ганни Володимирівни.
  • За зверненням Третьякова О.С. стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва Чередніченко Наталії Петрівни.
  • За зверненням Попової В.В. стосовно суддів апеляційного суду Чернігівської області Вінгаль Валентини Миколаївни, Харечко Любові Костянтинівни, Зінченко Світлани Павлівни.
  • За зверненнями Макоцея С.Г. стосовно суддів апеляційного суду Хмельницької області Дуфнік Людмили Михайлівни, Ващенка Сергія Євгеновича, Ковтуна Віктора Панасовича.
  • За зверненням Дорошко О.Є. стосовно судді Червонозаводського районного суду м. Харкова Міндарьової Марини Юріївни.
  • За зверненням Перемот О.Г. стосовно судді Кіровського районного суду м. Кіровограда Іванової Наталі Юріївни.
  • За зверненням Рябоконя О.В. стосовно судді Вінницького міського суду Вінницької області Іщук Тетяни Павлівни.
  • За зверненням народного депутата України Шаповалова Ю.А. стосовно судді Шевченківського районного суду м. Києва Бугіля Володимира В'ячеславовича.
  • За зверненням Вишневської Л.О. стосовно судді Шевченківського районного суду м. Чернівці Гончарової Ірини Михайлівни.
  • За зверненням Рубан В.А. стосовно судді Дзержинського районного суду м. Харкова Цвіри Діани Миколаївни.
  • За зверненням Тарасюка Є.О. стосовно судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області Журавського Віталія Вікторовича.
  • За зверненням Гончаренка О.В. стосовно судді Вінницького окружного адміністративного суду Вільчинського Олександра Ванадійовича.
  • За зверненням Циганенка О.П. стосовно суддів Львівського окружного адміністративного суду Качур Роксолани Петрівни, Брильовського Романа Михайловича.
  • За зверненням Бутакової З.Ф. стосовно судді апеляційного суду міста Києва Мараєвої Наталії Євгенівни.
  • За зверненнями Похольчука Р.В. стосовно судді апеляційного суду Черкаської області Попельнюха Руслана Олексійовича (щодо дій, вчинених на посаді судді Придніпровського районного суду міста Черкаси).
  • За зверненням Горбань О.М. стосовно судді Жовківського районного суду Львівської області Мікули Володимира Євгеновича.
  • За зверненням Крутій І.Б., Стадник І.М. стосовно судді Шевченківського районного суду м. Львова. Зими Ірини Євстафіївни.
  • За зверненням Малоока В.В. стосовно судді Новокаховського міського суду Херсонської області Сапронової Лариси Володимирівни.
  • За зверненням Подгаєвського М.В. стосовно судді Вінницького міського суду Вінницької області Романюк Людмили Федорівни.
  • За зверненням Мороз Л.Р. стосовно судді Червонозаводського районного суду м. Харкова Благої Ірини Сергіївни.
  • За зверненням Пердветяна Ш.М. стосовно судді Малиновського районного суду м. Одеси Плавича Ігоря Володимировича.
  • За зверненням Романюка С.П. стосовно суддів Київського апеляційного господарського суду Чорної Людмили Василівни, Кропивної Людмили Володимирівни, Смірнової Лариси Георгіївни.
  • За зверненням заступника начальника управління правового захисту інтересів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в судових та інших органах Харабари Т.І. стосовно судді Придніпровського районного суду міста Черкаси Михальченко Юлії Володимирівни.
  • За зверненням Пєскова В.Г. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Литвинової Ірини Валеріївни.
  • За зверненням Римши Д.А. стосовно судді Апеляційного суду Дніпропетровської області Стуковенкової Тетяни Григорівни.
  • За зверненням Аваєвої Н.В. стосовно судді Кам’янського районного суду Черкаської області Шкреби Владлена Вікторовича.
  • За зверненням Бугор Л.О. стосовно судді Іванівського районного суду Одеської області Кравчука Олександра Олександровича.
  • За зверненням Клещової М.Л. стосовно судді Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області Сараєва Ігоря Анатолійовича.
  • За зверненням Асаржи М.В. стосовно судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Степанова Олександра Миколайовича.
  • За зверненням Байкової І.В. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва Фролової Ірини Вікторівни.
  • За зверненням Дорошко О.Є. стосовно судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Сороки Олени Павлівни.
  • За зверненням Токбасіді В.Д. стосовно судді апеляційного суду Запорізької області Мульченка Вадима Владленовича.
  • За зверненням Дємєнтьєвої О.Г. стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва Шевченко Тетяни Миколаївни.
  • За зверненням Гарбуз К.В. стосовно судді Харківського районного суду Харківської області Назаренка Олега Володимировича.
  • За зверненням Шевчук Н.В. стосовно судді Жовтневого районного суду міста Запоріжжя Федченко Ірини Михайлівни.
  • За зверненням Дорошко О.Є. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Остапчук Тетяни Володимирівни.
Перейти на початок