Версiя для друку

Список місцевих судів загальної юрисдикції, щодо яких 14 вересня 2016 року кваліфікаційною палатою Комісії розглядатиметься питання про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади судді

Список місцевих судів загальної юрисдикції, щодо яких
14 вересня 2016 року кваліфікаційною палатою Комісії розглядатиметься питання про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади судді:

1.Крижопільський районний суд Вінницької області;

2.Піщанський районний суд Вінницької області;

3.Іллінецький районний суд Вінницької області;

4.Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області;

5.Нововолинський міський суд Волинської області;

6.Ратнівський районний суд Волинської області;

7.Апостолівський районний суд Дніпропетровської області;

8.Орджонікідзевський міський суд Дніпропетровської області;

9.Мар'їнський районний суд Донецької області;

10.Великоновосілківський районний суд Донецької області;

11.Дзержинський міський суд Донецької області;

12.Артемівський міськрайонний суд Донецької області;

13.Володарський районний суд Донецької області;

14.Добропільський міськрайонний суд Донецької області;

15.Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області;

16.Краснолиманський міський суд Донецької області;

17.Слов'янський міськрайонний суд Донецької області;

18.Жовтневий районний суд м.Маріуполя Донецької області;

19.Іллічівський районний суд міста Маріуполя Донецької області;

20.Чуднівський районний суд Житомирської області;

21.Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області;

22.Баранівський районний суд Житомирської області;

23.Лугинський районний суд Житомирської області;

24.Куйбишевський районний суд Запорізької області;

25.Богородчанський районний суд Івано-Франківської області;

26.Володарський районний суд Київської області;

27.Голованівський районний суд Кіровоградської області;

28.Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області;

29.Долинський районний суд Кіровоградської області;

30.Міловський районний суд Луганської області;

31.Сєвєродонецький міський суд Луганської області;

32.Біловодський районний суд Луганської області;

33.Кремінський районний суд Луганської області;

34.Лисичанський міський суд Луганської області;

35.Новоайдарський районний суд Луганської області;

36.Сватівський районний суд Луганської області;

37.Старобільський районний суд Луганської області;

38.Золочівський районний суд Львівської області;

39.Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області;

40.Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області;

41.Ананьївський районний суд Одеської області;

42.Кодимський районний суд Одеської області;

43.Комінтернівський районний суд Одеської області;

44.Ренійський районний суд Одеської області;

45.Глобинський районний суд Полтавської області;

46.Березнівський районний суд Рівненської області;

47.Козівський районний суд Тернопільської області;

48.Валківський районний суд Харківської області;

49.Нововоронцовський районний суд Херсонської області;

50.Ізяславський районний суд Хмельницької області;

51.Волочиський районний суд Хмельницької області;

52.Нетішинський міський суд Хмельницької області;

53.Ватутінський міський суд Черкаської області;

54.Хотинський районний суд Чернівецької області;

55.Сторожинецький районний суд Чернівецької області;

56.Менський районний суд Чернігівської області.

Перейти на початок