Версiя для друку

Список кандидатів на посаду судді вперше, стосовно яких 21 вересня 2015 року кваліфікаційною палатою Комісії розглядатиметься питання про надання рекомендацій для призначення на посаду судді місцевого суду загальної юрисдикції.

Текст повідомлення:

  1. СОКОЛОВА Юлія Ігорівна, кандидат на посаду судді Тернівського міського суду Дніпропетровської області.
  2. ШАМШУРІНА Марія Вікторівна, кандидат на посаду судді господарського суду Херсонської області.
  3. ЛУНЬОВА Дар’я Юріївна, кандидат на посаду судді Лисичанського міського суду Луганської області.
  4. ВОЙНАРОВСЬКИЙ Ігор Володимирович, кандидат на посаду судді Шаргородського районного суду Вінницької області.
  5. КІСЕРА Лілія Ігорівна, кандидат на посаду судді Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
  6. МАЛАШИНА Юлія Богданівна, кандидат на посаду судді Орджонікідзевського міського суду Дніпропетровської області.
  7. ЧОРНА Олена Володимирівна, кандидат на посаду судді Покровського районного суду Дніпропетровської області.
  8. ВИШНЕВА Аліна Володимирівна, кандидат на посаду судді Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
  9. ДІДИК Андрій Володимирович, кандидат на посаду судді Зарічненського районного суду Рівненської області.
  10. КРАСНОКУТСЬКА Марина Олександрівна, кандидат на посаду судді Лисичанського міського суду Луганської області.
  11. НЕСТЕРЕНКО Олексій Михайлович, кандидат на посаду судді Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
  12. НАУМЕНКО Ярослава Олександрівна, кандидат на посаду судді Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
  13. ПЕВНА Ольга Сергіївна, кандидат на посаду судді Троїцького районного суду Луганської області.
  14. РЕВЯКІН Олександр Олександрович, кандидат на посаду судді господарського суду Сумської області.
  15. СЛОБОДЯН Роман Богданович, кандидат на посаду судді Малинського районного суду Житомирської області.
  16. РУДЕНКО Олександр Володимирович, кандидат на посаду судді Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
  17. ТРАСКОВСЬКИЙ Сергій Леонідович, кандидат на посаду судді Ізяславського районного суду Хмельницької області.
  18. ПЕТРОВ Євген Вікторович, кандидат на посаду судді Дружківського міського суду Донецької області.
  19. МАЛЯВІНА Людмила Миколаївна, кандидат на посаду судді господарського суду Донецької області.
  20. СУБОТІНА Світлана Анатоліївна, кандидат на посаду судді Криворізького районного суду Дніпропетровської області.
  21. ЮР’ЄВ Олександр Юрійович, кандидат на посаду судді Межівського районного суду Дніпропетровської області.
  22. ЄДАМЕНКО Ірина Віталіївна, кандидат на посаду судді Покровського районного суду Дніпропетровської області.
  23. ГІДА Ольга Сергіївна, кандидат на посаду судді Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
  24. СТУПАК Наталія Романівна, кандидат на посаду судді Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
  25. ЗІНЧЕНКО Анна Сергіївна, кандидат на посаду судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
  26. ХЛИСТУНЕНКО Ольга Володимирівна, кандидат на посаду судді Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
  27. НІКОЛЕНКО Дар’я Миколаївна, кандидат на посаду судді Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
  28. ВІТЮК Василь Вікторович, кандидат на посаду судді Хотинського районного суду Чернівецької області.
  29. ОЗАДОВСЬКИЙ Руслан Юрійович, кандидат на посаду судді господарського суду Донецької області.
  30. ПОЄДИНОК Ярослава Анатоліївна, кандидат на посаду судді господарського суду Донецької області.
  31. ПАТІЄВИЧ Андрій Борисович, кандидат на посаду судді господарського суду Закарпатської області.
  32. ТЕСЛЕНКО Ірина Олександрівна, кандидат на посаду судді Кремінського районного суду Луганської області.
  33. ПРОЦЕНКО Анна Миколаївна, кандидат на посаду судді Чернігівського районного суду Запорізької області.
  34. СЛИВКА Святослав Ігорович, кандидат на посаду судді Крижопільського районного суду Вінницької області.
Перейти на початок