Версiя для друку

Про оголошення Комісією 28 липня 2016 року конкурсу на зайняття вакантної посади судді місцевого суду загальної юрисдикції серед кандидатів на посаду судді, які перебувають у резерві на заміщення вакантних посад суддів

Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголошує конкурс на зайняття вакантних посад судді у місцевих судах загальної юрисдикції серед кандидатів на посаду судді вперше, зарахованих до резерву на заміщення вакантних посад суддів. Конкурс проводитиметься 14 вересня 2016 року за адресою: м. Київ,вул. Механізаторів, 9. Час проведення конкурсу – 9.00.

Кандидат на посаду судді, який перебуває у резерві і бажає взяти участь в оголошеному конкурсі, особисто подає до Комісії письмову заяву та документи з додержанням затверджених рішенням Комісії від 28 липня 2016 року Умов проведення Вищою кваліфікаційною комісією суддів України 14 вересня 2016 року конкурсу на зайняття вакантної посади судді місцевого суду загальної юрисдикції.

Заява для участі у конкурсі та документи подаються до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України в такому порядку та в строки:

кандидати, які відповідно до рейтингового списку мають  від 82 до 75 балів включно подають заяву 01 серпня 2016 року;

кандидати, які відповідно до рейтингового списку мають від 74,5 до 71,5 бала включно подають заяву 02 серпня 2016 року;

кандидати, які відповідно до рейтингового списку мають від 71 до 68 балів включно подають заяву 03 серпня 2016 року;

кандидати, які відповідно до рейтингового списку мають від 67,5 до 64 балів включно подають заяву 04 серпня 2016 року;

кандидати, які відповідно до рейтингового списку мають 63,5 до 60 балів включно подають заяву 05 серпня 2016 року.

Прийом документів буде здійснюватися в робочі дні: з понеділка по четвер з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 17.00; в п’ятницю з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 16.45, за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9. Телефон для довідок: (044) 233-63-85.

Найменування місцевих судів загальної юрисдикції, в яких наявні вакантні посади судді, та кількість вакантних посад, на зайняття яких оголошується конкурс:

Вінницька область: Іллінецький районний суд – 1; Крижопільський районний суд – 2; Могилів-Подільський міськрайонний суд – 2; Піщанський районний суд – 1. Волинська область: Нововолинський міський суд – 2; Ратнівський районний суд–1; Дніпропетровська область: Апостолівський районний суд – 1; Орджонікідзевський міський суд – 1; Донецька область: Артемівський міськрайонний суд – 1; Великоновосілківський районний суд – 1; Володарський районний суд – 1; Дзержинський міський суд – 5; Добропільський міськрайонний суд – 3; Жовтневий районний суд м. Маріуполя – 4; Іллічівський районний суд м. Маріуполя – 1; Костянтинівський міськрайонний суд – 3; Краснолиманський міський суд – 2; Мар'їнський районний суд – 4; Слов'янський міськрайонний суд – 1; Житомирська область: Баранівський районний суд – 2; Лугинський районний суд – 1; Новоград-Волинський міськрайонний суд – 1; Чуднівський районний суд – 1; Запорізька область: Куйбишевський районний суд – 1; Івано-Франківська область: Богородчанський районний суд– 1; Київська область: Володарський районний суд – 1; Кіровоградська область: Голованівський районний суд – 2; Долинський районний суд – 1; Олександрійський міськрайонний суд – 5; Луганська область: Біловодський районний суд – 2; Кремінський районний суд – 2; Лисичанський міський суд – 1; Міловський районний суд – 1; Новоайдарський районний суд – 1; Сватівський районний суд – 2; Сєвєродонецький міський суд – 2; Старобільський районний суд – 1; Львівська область: Дрогобицький міськрайонний суд – 1; Золочівський районний суд – 1;  Миколаївська область: Очаківський міськрайонний суд – 1; Одеська область: Ананьївський районний суд – 1; Кодимський районний суд – 1; Комінтернівський районний суд – 2; Ренійський районний суд – 1; Полтавська область: Глобинський районний суд – 1; Рівненська область: Березнівський районний суд – 1; Тернопільська область: Козівський районний суд – 1; Харківська область: Валківський районний суд – 1; Херсонська область: Нововоронцовський районний суд– 1; Хмельницька область: Волочиський районний суд – 1; Ізяславський районний суд – 1; Нетішинський міський суд – 2; Черкаська область: Ватутінський міський суд – 2; Чернівецька область: Сторожинецький районний суд – 1; Хотинський районний суд – 1; Чернігівська область: Менський районний суд – 1.

Умови

проведення Вищою кваліфікаційною комісією суддів України

14 вересня 2016 року конкурсу на зайняття вакантної посади судді місцевого суду загальної юрисдикції

1. Конкурс на зайняття вакантної посади судді місцевого суду загальної юрисдикції проводиться Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (далі – Комісія) серед кандидатів на посаду судді вперше, зарахованих до резерву на заміщення вакантних посад суддів.

2. Конкурс проводиться відповідно до статей 66 та 73 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

3. Для участі у конкурсі кандидат на посаду судді подає до Комісії письмову заяву за формою, затвердженою Положенням про проведення Вищою кваліфікаційною комісією суддів України конкурсу на зайняття вакантної посади судді місцевого суду загальної юрисдикції серед кандидатів на посаду судді вперше, зарахованих до резерву на заміщення вакантних посад суддів.

4. Заява про участь у конкурсі подається кандидатом до Комісії особисто за адресою та в строк, що зазначені в оголошенні про конкурс. При зверненні для участі у конкурсі секретаріатом Комісії встановлюється особа заявника.  Для підтвердження особи кандидатом при зверненні до Комісії  надається копія паспорта громадянина України (всіх заповнених сторінок). Копія паспорта особисто засвідчується заявником в присутності уповноваженого працівника секретаріату Комісії. Копія паспорта кандидата звіряється працівником секретаріату Комісії з його оригіналом.

5. Для участі у конкурсі разом із заявою кандидат подає:

- заповнену анкету кандидата на посаду судді за формою та змістом, затвердженими рішенням Комісії від 23 квітня 2015 року № 20/зп-15 (зразок доступний на веб-сайті Комісії за посиланням http://www.vkksu.gov.ua/ua/dobir-kandidativ-na-posadu-suddi-vpershe/documents-pp/ankieta-kandidata-na-posadu-suddi/);

- засвідчену у встановленому порядку за місцем роботи копію трудової книжки та/або послужного списку (за наявності).

Якщо на час звернення із заявою про участь у конкурсі кандидат не працює, він подає копію трудової книжки та пред’являє її оригінал для перевірки відповідності копії оригіналу;

- довідку медичної установи про стан здоров’я кандидата з висновком щодо його придатності до роботи на посаді, пов’язаній із виконанням функцій держави за формою, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від    30 липня 2012 року № 578.

6. Кандидат зобов’язаний перевірити правильність оформлення, повноту заповнення та засвідчення документів, які ним подаються, оскільки виключно кандидат несе ризик наслідків подання неправильно оформлених документів.

7. Якщо разом із заявою про участь у конкурсі кандидат не може подати документи, зазначені у пункті 5 цих Умов, такі документи можуть бути надіслані до Комісії засобами поштового зв’язку не пізніше 3 (трьох) робочих днів після оприлюднення на офіційному веб-сайті Комісії інформації про подання заяви кандидатом про участь у конкурсі.

У разі направлення таких документів засобами поштового зв’язку заповнену анкету кандидата на посаду судді заявник подає посвідченою нотаріально, копію трудової книжки, засвідченою у встановленому порядку за місцем роботи, а якщо кандидат не працює - посвідчену нотаріально копію трудової книжки. Документи кандидатом направляються внутрішнім поштовим відправленням з оголошеною цінністю згідно з Правилами поштового зв’язку, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 5 березня 2009 року № 270.

Не пізніше наступного дня після направлення документів засобами поштового зв’язку кандидат надсилає до Комісії копію бланку опису вкладення у поштове  відправлення  на електронну адресу: konkurs@vkksu.gov.ua.

8. У межах конкурсу та у визначений Комісією строк кандидат подає одну заяву про участь у конкурсі на зайняття вакантної посади судді місцевого суду загальної юрисдикції. Відкликання заяви кандидатом для подання іншої заяви про участь у конкурсі на зайняття вакантної посади судді іншого місцевого суду в межах оголошеного конкурсу не допускається.

9. Інформація про подання заяви про участь у конкурсі кожним кандидатом на зайняття конкретної вакантної посади судді оприлюднюється на офіційному веб-сайті Комісії.

10. Комісією не розглядаються заяви про участь у конкурсі, подані після закінчення зазначеного в оголошенні строку, подані у спосіб, що не передбачений цими Умовами, а також заяви, до яких не додано визначених пунктом 5 цих Умов документів та заяви, до яких кандидатом додані документи, оформлені неналежним чином.

11. До участі в конкурсі допускається кандидат, який подав заяву та необхідні документи з додержанням строку, зазначеного в оголошенні про конкурс, та у спосіб, визначений цими Умовами.

12. Конкурс на зайняття вакантної посади судді місцевого суду загальної юрисдикції проводиться Комісією на підставі рейтингу кандидатів, які взяли участь у такому конкурсі, за результатами кваліфікаційного іспиту, складеного ними в межах процедури добору суддів.

13.Конкурс полягає у доборі для зайняття конкретної вакантної посади судді місцевого суду кандидата, який серед інших учасників конкурсу має вищу позицію за рейтингом та відповідає вимогам статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

У разі однакової позиції за рейтингом перевагу має кандидат, який набрав більшу кількість балів із виконаного під час кваліфікаційного іспиту практичного завдання, яким перевірена його здатність бути суддею за відповідною спеціалізацією, а за однакової кількості балів перевага надається тому кандидату, який має більший стаж в галузі права.

Стаж роботи кандидатів у галузі права визначається згідно з відомостями, отриманими Комісією на дату звернення кандидата із заявою про участь у конкурсі на зайняття вакантної посади судді».

Перейти на початок